• 0342 317 12 80

            Değerli üyelerimiz, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle 16 Mart 2020 tarihi itibariyle tesisimiz kullanıma kapatılmıştır. Yönetim değişikliği sonrası Sağlık Bakanlığı’mızın belirlemiş olduğu salgın yönetim rehberi doğrultusunda tüm hazırlıklarımız tamamlanmış olup, tesisimiz kullanıma hazır hale getirilmiştir. Ancak son çıkan 01.12.2020 tarihli İç İşleri Bakanlığı’mızın genelgesi doğrultusunda havuzlar kullanıma kapatılmış olup, tekrar ne zaman faaliyete geçeceği konusunda da belirsizlik halen devam etmektedir. Fitness Salonumuzun ise yerleşim planı itibariyle salgın konusunda ciddi risk teşkil etmekte olduğu düşünüldüğünden, kullanıma açılmaması kararlaştırılmıştır.  

 

            Yukarıda belirtilen sebeplerle tesisimizin bir süre daha kapalı kalacağını üzülerek belirtmek isteriz. Siz değerli üyelerimizin tüm kullanım haklarınızın süre sınırı olmaksızın saklı tutulduğu bilgisini paylaşmakla birlikte ücret iadesi taleplerinizin olması durumunda, ödemiş olduğunuz ücretten kullanım bedeli düşüldükten sonra kalan ücret belirteceğiniz IBAN numaranıza yatırılacaktır. 

 

         Ücret iadelerinizin yapılabilmesi için, taleplerinizi aşağıda verilen örnek dilekçe formunu ıslak imzalı olacak şekilde doldurarak, sporium@gantep.edu.tr adresine mail yoluyla veya 0533 138 07 27 numaralı cep telefonu numarasına Whatsapp aracılığıyla ulaştırmanız gerekmektedir. Dilekçelerinizi taratarak ya da fotoğrafını çekerek yollayabilirsiniz.   

 

              Dilekçe için tıklayınız...

 

           Hoşgörü ve anlayışınız için teşekkür eder, en kısa sürede tekrar bir araya geleceğimiz günlere erişmek dileğiyle, sağlık ve esenlikler dileriz…

 

         Sporium İşletme Müdürlüğü

06 Ocak 2021 tarihinde güncellenmiştir.